Reklam

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Yakakent’e Ziyaret

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Türk Kızılayı Orta Karadeniz Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım; Türk Kızılayı Genel Merkezi tarafından Türk Kızılayı Yakakent Temsilciliğine yeni atanan Koordinatör Ömer Tek, Temsilciler Ramazan Baylan ve Yakut Sobacı ile birlikte Yakakent Kaymakamlığı ve Yakakent Belediye Başkanlığını ziyarete gittiler.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Yakakent’e Ziyaret

Yakakent Kaymakamı Bahar Kaya’yı makamında ziyaret eden Türk Kızılayı heyeti, Kızılay’ın il ve ilçe bazında yapılmış ve yapılacak çalışmalarıyla ilgili Sayın Kaymakama bilgi verdi. İlçelerde kaymakamların Türk Kızılay’ı temsilciliklerinin fahri başkanları sayılması nedeniyle, Kaymakam Sayın Bahar Kaya yeni göreve başlayan Türk Kızılayı Yakakent Temsilciliğine yetki belgelerini verdi ve Kızılay’ın hediyelerini kabul etti.

 

Kızılay Samsun Şubesi ve Yakakent Temsilciliği aynı gün Yakakent Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yiğit’le makamında görüştü. Sayın Yiğit, Kızılay’ın çalışmalarını desteklediğini ve temsilciliğe yer tesis etmekte yardımcı olmak istediğini belirtti.