Reklam

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Tekkeköy’e Ziyaret

Tekkeköy Kızılay Temsilciliği Göreve Başladı

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Tekkeköy’e Ziyaret

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkan Vekili Ahmet Ali Bulut, Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım; Türk Kızılayı Genel Merkezi tarafından Türk Kızılayı Tekkeköy Temsilciliğine yeni atanan Koordinatör Emine Halil, Temsilciler Yasemin Togar ve Şaban Tekinarslan ile birlikte Tekkeköy Kaymakamlığı ve Tekkeköy Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.

 

Geçtiğimiz ay Tekkeköy Kaymakamlığına atanan Sayın Edip Çakıcı, Türk Kızılayı’nı makamında ağırladı. Kızılay’ın hoş geldin hediyelerini kabul eden Çakıcı, Kızılay yeleğini gururla giyeceğini belirtti. Yeni açılan Kızılay Tekkeköy temsilciliğine yetki belgelerini verirken Kızılay için her türlü desteği vermeye çalışacağını söyledi.

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Türk Kızılayı’nı beraber ağırladı.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkanı Dr. Habib Demirel ve ekibini ağırlayan Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar ‘’ Kızılay’ın toplumda çok büyük bir yeri ve anlamı var. Birçok profesyonel ve başarılı hizmetlerle yardım organizasyonlarını yürüten büyük bir aile olan Türk Kızılayı temsilcilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.’’ dedi.
Tekkeköy Temsilciliğine, eski belediye binasında yer tahsis etme sözü veren Sayın Togar Kızılay’ın hediyelerini kabul etti.