Reklam

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Alaçam’a Ziyaret

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Türk Kızılayı Samsun Şubesi Muhasibi Haluk Bülbül; Türk Kızılayı Genel Merkezi tarafından Türk Kızılayı Alaçam Temsilciliğine yeni atanan Koordinatör Dursun Uz, Temsilciler Ali Duman ve Türker Güner ile birlikte Alaçam Kaymakamlığı ve Alaçam Belediye Başkanlığını ziyarete gittiler.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden Alaçam’a Ziyaret

Geçtiğimiz ay Alaçam Kaymakamlığına atanan Sayın Fikret Zaman, hayırlı olsun ziyaretine gelen Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel ve ekibini makamında ağırladı. Yeni açılan Türk Kızılayı Alaçam Temsilciliğine yetki belgeleri, Kaymakam Fikret Zaman tarafından verilirken; Türk Kızılayı tarafından da Sayın Kaymakam’a Kızılay hediyeleri takdim edildi.

 

Kızılay Kan Bağışı otobüsünü görmeye giden Sayın Kaymakam Fikret Zaman, Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel tarafından Kızılay’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı ve her zaman destek vermeye çalışacağını belirtti.

 

Türk Kızılayı sonraki durağında Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’ı makamında ziyaret etti. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel; yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında Belediye Başkanı Hadi Uyar ile bilgi alışverişinde bulunarak Sayın Belediye Başkanına, Kızılay’ın çalışmalarına vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.