Reklam

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden 19 Mayıs’a Ziyaret

Türk Kızılayı Samsun Şubesi ve Türk Kızılayı 19 Mayıs Temsilciliğinden oluşan heyet; 19 Mayıs Kaymakamlığı, 19 Mayıs Belediye Başkanlığı ve 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi’nden 19 Mayıs’a Ziyaret

Türk Kızılayı Genel Merkezi tarafından Türk Kızılayı 19 Mayıs Temsilciğine Koordinatör olarak Bayram Ali İşbilir, Temsilciler olarak Kazım Koçak ve Murat Karagöl görevlendirildi.

Türk Kızılayı 19 Mayıs Temsilciliğinin yeni göreve başlaması vesilesiyle; Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Samsun Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Ali Bulut, Orta Karadeniz Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, Türk Kızılayı 19 Mayıs Koordinatörü Bayram Ali İşbilir, 19 Mayıs Temsilcileri Kazım Koçak ve Murat Karagöl’den oluşan Türk Kızılayı heyeti ziyaretlere başladı.

 

Heyetin ilk durağı 19 Mayıs Kaymakamlığı oldu. Dr. Habib Demirel ve heyeti; 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner’i makamında ziyaret ederek, Türk Kızılayı’nın Samsun’da ve 19 Mayıs’ta yürüttüğü ve yürüteceği çalışmalar ile ilgili bilgiler verip Türk Kızılayı hediyelerini takdim etti. Yeni göreven başlayan 19 Mayıs Temsilciliğine, Sayın Kaymakam Yavuz Güner tarafından yetki belgeleri verildi.

 

Heyetin sonraki durağı 19 Mayıs Belediye Başkanlığı’ydı. Kızılay’ı yakından takip ettiğini ve çalışmaları desteklemek istediğini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ziyaretlerinden dolayı Kızılay heyetine teşekkür ederek gelecekteki çalışmalarında başarılar diledi.

 

Türk Kızılayı Samsun ve 19 Mayıs heyetinin son durağı 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Yeni atanan İlçe Jandarma Komutanı Sayın Jandarma Teğmen Serkan Kalınbacak, heyeti makamında ağırlayarak Türk Kızılayı’na iyi dileklerde bulundu.