Reklam

TÜRK KIZILAYI SAMSUN ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN İLYAS KILIÇ İLKOKULU ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

TÜRK KIZILAYI SAMSUN ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN İLYAS KILIÇ İLKOKULU ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

 

 karne hediyesi

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı, Samsun İlkadım İlçesi, Ataköy Mahallesinde bulunan İlyas Kılıç İlkokulunda eğitim gören öğrencilere karne hediyesi kışlık bot ve ayakkabı dağıttı.

 

Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkan Yardımcısı Av. Korhan Çömezoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Özil ve Haluk Bülbül’ün yanı sıra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Değirmenci ile birlikte İl Milli Eğitim ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu programda Türk Kızılayı Samsun Şubesi, İlyas Kılıç İlkokulunda eğitim gören öğrencilere karne hediyesi olarak kışlık ayakkabı ve bot dağıttı.

Kısa bir açıklama yapan Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkan Vekili Av. Korhan Çömezoğlu “Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret programı aslında gecikmiş bir programdı. Karne öncesinde planladığımız ve öğrencilere ara dönemde karne hediyesi olarak aldığımız ayakkabılarımızı bölgemizde yaşanan yoğun kar yağışı ve soğuklar nedeniyle eğitim öğretim yılının ikinci dönemine bırakmak zorunda kaldık.” dedi.

            Çömezoğlu, Türk Kızılayı bilindiği üzere Kan bağışı faaliyetlerinin yanında Afet Hizmetleri ve Sosyal yardım faaliyetlerini de yürütmektedir. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı olarak hem küçük yaştaki çocuklarda Türk Kızılayı’na yönelik bir farkındalık oluşturmak hem de Türk Kızılayı’nın yapmış olduğu bu tür faaliyetlerini kamuoyuna duyurarak daha fazla vatandaşımıza yardımlarımızla ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bugünde bu bağlamda İlkadım İlçemizde bulunan Ataköy İlyas Kılıç İlkokulunda eğitim gören öğrencilerimizi ziyarete geldik, onlara hediyelerini ulaştırdık dedi.

             Aynı zamanda bu konuda duyarsız kalmayan ve yoğun programına rağmen bizimle birlikte burada öğrencilere hediyeler takdim eden İlkadım Belediye Başkanı Sayın Erdoğan Tok’a da teşekkür ettiğini belirten Türk Kızılayı Samsun Şube Başkan Vekili Av. Korhan Çömezoğlu, bu tür programlarımızın önümüzdeki günlerde de devam edeceğini ifade etti.