Reklam

Türk Kızılayı Genel Başkanımız Dr. Kerem KINIK ile Beraber Samsun Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i Ziyaret Ettik

Türk Kızılayı Genel Başkanımız Dr. Kerem KINIK ile Beraber Samsun Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i Ziyaret Ettik

Türk Kızılayı Genel Başkanımız Dr. Kerem KINIK ile Beraber Samsun Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i Ziyaret Ettik.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK ve beraberinde Samsun Şube Başkanı Dr.Habib DEMİREL ve yönetim kurulu üyeleri, 07.11.2016 Pazartesi günü saat 14.30’da Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Kızılay Haftası Etkinliği kapsamında ilimize gelen Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK, Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK, “Sayın Valim, Kızılay Haftası Etkinliği kapsamında Samsun’da düzenlenen bir etkinlik için buraya geldik, öncelikle sizleri ziyaret etmek istedik. Bizleri kabullerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Arkadaşlar; Sayın Valim iyi bir mülki amir olmanın ötesinde kamunun en başarılı bürokratı seçilmiş, yani bulunduğu yerlerde köklü değişimlere imza atmıştır. Kızılay 1868 yılında kurulan, 700 şubesi, 6 bin çalışanı ve bir milyar gibi bir bütçesi olan ve kamudan sıfır kaynak kullanan bir kuruluştur.”dedi.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN yaptığı konuşmasında, “Öncelikle Samsunumuza hoş geldiniz, şeref verdiniz. Kızılay Genel Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerinin hepsi seçilmiş arkadaşlarımız, hepsi kaliteli çalışmalar için emek veriyorlar. Başarılı çalışmalar yürütüyorlar. Kızılay sadece Samsun ölçeğinde Türkiye’de değil, dünyada başta Cumhurbaşkanımızın bu işlere ısrarla önem vermesi, takip etmesi, talimat vermeleri ve sizlerin gayretleri ile söz sahibi oldu. Bütün dünyada Kızılay, Kızılhaç gibi bilinir oldu. Bu hem bizi sevindiriyor, hem de yurt dışına çıktığımızda gurur duyduğumuz 3-5 markalarımızdan birisidir. Sizlere ve yönetim kurulu üyelerinize tebriklerimizi iletiyorum. Sizlerden Samsun’da bu tarz faaliyetlerinizi hızlandırmanızı, sıklaştırmanızı ve bunları daha sıkça yapmanızı arzu ediyoruz. Kızılay’ın etkinliğinde ne varsa biz kendi ölçeğimizle her zaman yanınızda oluruz.”dedi.

img_2396-1img_2388-1